O nas

Jesteśmy Grupą Nieruchomosci.net.pl, na którą składają się serwisy:

Współpracujemy również z serwisami partnerskimi trovit i mitula.

Oferujemy nie tylko publikowanie ofert nieruchomości jednocześnie we wszystkich portalach Grupy i portalach partnerskich, ale dodatkowo udostępniajmy również program Monitor Ofert.

Historycznie pierwszym członem grupy był serwis nieruchomosci.net.pl, który rozwijany od kilku lat zdobył zaufanie wielu biur nieruchomości, deweloperów a także tysięcy indywidualnych użytkowników w całej Polsce.

Równolegle powstawały kolejne serwisy, które jednak działały niezależnie i były ogólnotematyczne: ogólnopolski www.tuoglos.pl oraz ogłoszeniowe serwisy lokalne, które funkcjonują w 100 największych miastach Polski na niezależnych domenach głównie z rozszerzeniem .com i .eu.

W roku 2015 do Grupy dołączył serwis Domy.net.pl dedykowany ogłoszeniom sprzedaży i wynajmu domów, mieszkań i lokali użytkowych zarówno z rynku piewotnego jak i wtórnego.

Zaletą Grupy Nieruchomosci.net.pl jest możliwość dotarcia do najszerszej grupy użytkowników, różnych segmentów rynku internetowego. Swoją rolę mają zarówno ogólnopolskie nieruchomosci.net.pl i domy.net.pl jak i lokalne serwisy z ogłoszeniami w największych miastach takie jak wtarnowie.com, wbydgoszczy.com, wkielcach.com, wkraku.com, wwawie.com, oraz podobne w następnych 96 miastach.

O efektywności całej Grupy przekonała się w ostatnich latach duża liczba biur nieruchomości, deweloperów a także indywidualnych użytkowników, z których wielu dzięki naszym portalom znalazło wymarzone mieszkania, domy, działki czy lokale.